Pousada Brilhante Itirapina
-22.290439, -47.834966
$$$$|Se på kortetItirapina,
Brasilien|
23 billeder
475DKK
23 billeder
23 billeder
23 billeder
23 billeder
23 billeder
Pousada Brilhante Itirapina
$$$$
Beskrivelse
Estacao Ecologica e Experimental de Itirapina ligger 20 minutters spadseretur fra hotellet.
Beliggenhed
Det tager 25 minutter at køre til Sao Pedro.
Godt at vide
Check-in/Check-ud
fra 14:00-18:00
fra 08:00-11:00
Faciliteter
Der er gratis Trådløst internet .
Anden information
Morgenmad
Hotellet Pousada Brilhante Itirapina giver gæsterne en gratis fuld morgenmad.
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt.
Priskalender
Tjek tilgængelighed og priser for dine datoer nu!
Værelser & Tilgængelighed

Værelse til familie
-
Maks:3 personer
-
Brusebad
værelsesoplysninger +
Vigtige oplysninger om Pousada Brilhante Itirapina
| 💵 Laveste værelsespris <br /> | 475 DKK |
| 📏 Afstand til centrum | 4.2 km |
| ✈️ Afstand til lufthavn | 79.9 km |
| 🧳 Nærmeste lufthavn | Araraquara Lufthavn, AQA |
Beliggenhed
Adresse
Adressen er blevet kopieret.
Estrada Passa Cinco, 567, Bairro Passa Cinco,
Itirapina,
Brasilien,
13530-000
,Sao Paulo
Se på kort
Estrada Passa Cinco, 567, Bairro Passa Cinco,
Itirapina,
Brasilien,
13530-000
,Sao Paulo
- Populære seværdigheder
- Restauranter
- Hoteller i nærheden
Milepæl
Estacao Ecologica e Experimental de Itirapina
4.7
km
Kirke
Capela de Santo Antonio
6.8
km
Restaurant
Pio Pio Grill
830 m
Restaurant
La Pequetita Restaurante e Confeitaria
840 m
Anmeldelser om Pousada Brilhante Itirapina
Boede du der?
Del din oplevelse med os.
Ofte stillede spørgsmål om Pousada Brilhante Itirapina
På hvilket tidspunkt kan jeg tjekke ud på det Pousada Brilhante Itirapina hotel?
På det Pousada Brilhante Itirapina hotel kan du tjekke ud fra 10:00 til 10:00.
Hvad er afbestillingspolitikken i et Pousada Brilhante Itirapina hotel?
Et Pousada Brilhante Itirapina hotel tilbyder gratis afbestilling.
Turister fra Danmark bor ofte på disse overnatnignssteder. Overvej dem til din næste rejse.
The Top Patong Resort.: | 477 anmeldelser | 216.25 DKK / nat
New City View: | 399 anmeldelser | 229.35 DKK / nat
Hampton By Hilton Istanbul Sirkeci: | 703 anmeldelser | 720.83 DKK / nat
Dem Premium Hotel - Round Trip Airport Service - Istanbul International Airport: | 4455 anmeldelser | 307.99 DKK / nat